tel. +48 604-900-618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Usuwanie zmarszczek mimicznych

KWAS HIALURONOWY 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry. W młodej skórze 

jest go pod dostatkiem, co gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek.Z wiekiem jego ilość maleje – stąd wzięła się idea dostarczania go skórze z zewnątrz.W ofercie są różne rodzaje preparatów z jego zawartością. Różnią się 

gęstością, plastycznością, twardością, właściwościami wolumetrycznymi 

itp.Lekarz może idealnie dopasować preparat do potrzeby i problemu danego pacjenta. 

 

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

np.

– bruzd nosowo-wargowych,– tzw. zmarszczek palacza,– kącików ust (tzw. marionetek),– doliny łez,to jedne z najczęstszych procedur wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.Kwas hialuronowy uzupełnia ubytek (zagniecenie), a także dzięki właściwościom regeneracyjnym poprawia jakość skóry w tym miejscu. 

 

LIFTING WOLUMETRYCZNY

Służy uniesieniu opadających – wraz z wiekiem – tkanek, z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Kontur młodej twarzy jest zarysowany ku górze, ładne policzki, wąska broda. Z wiekiem zmniejsza się objętość w górnej części twarzy. Kwasem hialuronowym wypełniamy określone obszary w celu uniesienia opadających tkanek. Stawiamy w wyglądzie na naturalność. W nowoczesnym liftingu nie chodzi o to, aby wypełnić tkanki do granic możliwości, ale o to, by uzupełnić objętość tam, gdzie 

jej ubyło.Twarz ma pozostawać „twoją”, tylko w młodszym wydaniu

 

MODELOWANIE / WYPEŁNIANIE UST

Do tego zabiegu możemy użyć wybranego z całej gamy kwasu hialuronowego.W zależności od pożądanego przez nas efektu możemy poprawić: – kształt ust,– zniwelować asymetrię,– powiększyć,– nawilżyć bez nadmiernego powiększenia. 

 

MIĘKKI LIFTING

Polega na linijnym podawaniu nisko stężonego kwasu hialuronowego śródskórnie.Tworzy on rodzaj „rusztowania”, które zapobiega tworzeniu drobnych zmarszczek, zagnieceń, poprawia kondycję skóry.Tą metodą możemy zredukować drobną siatkę zmarszczek np. na policzkach lub wokół ust.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, leczenie, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek, rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

SOCIAL MEDIA

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604-900-618

Godziny otwarcia

09.00 – 21.00 

Napisz do nas

elix@sme.waw.pl