tel. +48 604-900-618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Kondycja skóry/wiotkość

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności

komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych, utracie zdolności zatrzymywania wody w naskórku.


Pojawia się:

– odwodnienie,

– utrata elastyczności,

– wiotkość,

– naskórek cieńczeje.


Negatywny wpływ na naszą skórę ma nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV i nikotyna. Proces starzenia jest procesem postępującym – tak, jak przewlekła choroba. To właśnie dlatego powinniśmy ciągle zabiegać o zdrowie naszej skóry, pobudzać i wydobywać tkwiące w niej rezerwy. Trzeba stosować rozmaite metody o różnych mechanizmach działania, dbając o systematyczność.

 

Osocze bogatopłytkowe


Osobom ceniącym produkty pochodzenia naturalnego, alergikom polecane są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (tzw. wampirzy lifting).Zabieg polega na ostrzyknięciu skóry preparatem będącym wysoko stężonym koncentratem płytek krwi otrzymanym w procesie wirowania bezpośrednio po pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta.

Wysokie stężenie czynników wzrostu, składników odżywczych, substancji przeciwzapalnych w takim preparacie, zapewnia stymulowanie skóry do regeneracji.


Mezoterapia igłowa


Technika zabiegu podobna jest do tej, którą wykorzystuje się w wampirzym lifingu, ale do ostrzykiwania używamy gotowych koktajli,

które są mieszaniną kwasu hialuronowego, witamin, mikroelementów.


Mikronakłuwanie frakcyjne


Naturalne pobudzenie skóry do autoodnowy możemy uzyskać dzięki automatycznemu nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł DERMAPENU.

 

Sculptra


Kwas l-Polimlekowy jest najsilniejszym znanym w medycynie estetycznej preparatem, który stymuluje produkcję kolagenu. Wykorzystuje się go do przywracania utraconej objętości, ale może z powodzeniem służyć także znaczącej poprawie jakości skóry poprzez jej pogrubienie, zwiększenie gęstości i napięcia.


W dbaniu o przedłużenie dobrej kondycji skóry wspomagają nas PEELINGI jako podstawowe zabiegi mające na celu przyspieszenie naturalnego procesu złuszczania i odnowy komórek.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, leczenie, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek, rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

SOCIAL MEDIA

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604-900-618

Godziny otwarcia

09.00 – 21.00 

Napisz do nas

elix@sme.waw.pl