tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Botox Józefosław

Zauważasz u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry? A może zmarszczki i bruzdy na twarzy są już dobrze widoczne i zastanawiasz się, co można z nimi zrobić, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie? Doskonałym wyborem w takiej sytuacji jest botoks. To zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, który daje szybkie i spektakularne efekty. Być może chciałabyś przekonać się osobiście, jakie daje korzyści, ale towarzyszą Ci także różne obawy? Z chęcią udzielimy Ci więcej informacji na temat tego zabiegu, który już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością!


Botox Józefosław – na czym polega?


Botoks już od wielu lat jest chętnie używany w medycynie i zabiegach kosmetycznych, związanych z funkcjonowaniem nerwów i mięśni, co wynika z jego właściwości oraz specyfiki działania. W jaki sposób działa? Botoks to nic innego jak toksyna botulinowa, czyli jad kiełbasiany. To silna trucizna, która podawana w małych dawkach podskórnie, przynosi spektakularne efekty. Dzieje się tak, ponieważ blokuje przewodzenie impulsów nerwów, które wywołują skurcze mięśni twarzy i są bezpośrednio odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek mimicznych. Botoks więc nie wypełnia zmarszczek, ale sprawia, że stają się one wygładzone, dzięki czemu twarzy wygląda na młodszą. Jego działanie jest dwufazowe – z jeden strony wygładza już powstałe oznaki starzenia się skóry, a z drugiej zapobiega pojawianiu się nowych. Niejako zmusza mięśnie do pozostawiania w odpowiedniej pozycji oraz zapobiega utrwalaniu się zmarszczek, które wynikają z codziennych nawyków, na przykład mrużenia oczu.


Botox Józefosław – na jaki zmarszczki działa?


Botoks przynosi najlepsze rezultaty, gdy stosowany jest na zmarszczki związane z pracą mięśni mimicznych, czyli tak zwane zmarszczki dynamiczne. Pojawiają się one w naturalnych liniach napięcia skóry podczas codziennych ruchów twarzy. Są to między innymi kurze łapki, czyli znajdujące się w okolicach oczu, lwie zmarszczki lub poziome czoła, zmarszczki królicze w okolicach nosa czy tzw. kalafiorowa broda. Pojawiają się one stosunkowo wcześnie, nawet już w okolicach 25-30 roku życia. Sprawiają, że twarz wygląda na bardziej zmęczoną i ma starszy wygląd. Botoks skutecznie zmiękcza rysy twarzy oraz wygładza drobne zmarszczki, przyczyniając się do odmłodzenia wyglądu. To zabieg, który trwa zaledwie 15-20 minut, a jego pierwsze efekty widoczne są już po 2 dniach. Na ostateczne rezultaty należy poczekać około 2 tygodniach. Wstrzykiwanie toksyny botulinowej nie jest bolesny i powoduje tylko drobny dyskomfort, jednak możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego. To zabieg bezpieczny, który ma bardzo mało przeciwwskazań.


Botox Józefosław – nie masz się czego obawiać!


Słyszałaś, że botoks robi z twarzy maskę lub efekt zabiegu jest nienaturalny, a wręcz karykaturalny? Nic z tych rzeczy! Fachowo przeprowadzony zabieg sprawia, że wyglądasz naturalnie i w dalszym ciągu możesz wyrażać emocje. Aby jednak cieszyć się z pożądanych efektów, musisz zdecydować się na wykonanie zabiegu w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej, takiej jak nasza. Wbrew pozorom, iniekcja toksyny botulinowej na twarzy nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się spodziewać – wymaga bardzo dużej wprawy, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Chociaż może spotkać osoby, oferujące wykonanie botoksu Józefosław w bardzo przystępnych cenach, lepiej nie ryzykować. Zadania tego powinien podjąć się tego wykwalifikowany lekarz z odpowiednim doświadczeniem – na takie usługi, możesz liczyć w naszej klinice.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl