tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Botox Warszawa Centrum

Po botoks Warszawa zaczyna sięgać coraz więcej osób, niezależnie od statusu czy wykonywanego zawodu. Zabieg ten nie już domeną celebrytów czy aktorów, ale może zdecydować się na niego każdy, komu zależy na młodym wyglądzie. Niektóre statystyki wyraźnie pokazują, że zabiegi z udziałem igieł takie jak botoks każdego roku stają się coraz popularniejsze. Odsetek osób stosujących toksynę botulinową w wieku od 30 do 39 lat, wzrósł w ciągu ostatnich ośmiu lat nawet o 35%. Ty także chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z medycyną estetyczną? Jesteś w najlepszym miejscu! W studiu Elix możesz liczyć na profesjonalne zabiegi, wykonane z zachowaniem najwyższych standardów. Priorytetem jest dla nas zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

Botox Warszawa Centrum – dlaczego cieszy się taką popularnością?

Istnieje wiele różnych zabiegów odmładzających z wykorzystaniem igieł. Pod skórę wstrzykuje się też różne substancje – dwie główne to neuromodulatory oraz wypełniacze. Te pierwsze oparte są właśnie na toksynie botulinowej, która powszechnie nazywana jest botoksem. Substancja ta nie uzupełnia więc zmarszczek, ale działa w inny sposób – jej zadaniem jest blokowanie neuroprzekaźników, co w efekcie prowadzi do blokowania ruchu mięśni. Fake Rolex Daytona watches Co więcej, toksyna ta działa tylko w obrębie mięśni, do których została zaaplikowana i nie paraliżuje całej twarzy – pozostałe mięśnie funkcjonują wiec tak jak dawniej, a wyraz twarzy się nie zmienia. Botoks jest substancją doskonale przebadaną i sprawdzoną. Znajduje zastosowanie wielu różnych dziedzinach medycyny, na przykład w leczeniu schorzeń mięśniowych i nerwowych, przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni. W medycynie estetycznej stosowany jest głównie do wygładzania zmarszczek mimicznych, czyli takich, które powstają wskutek nadmiernej mimiki i poruszania czołem czy podczas uśmiechania się. Sprawdzi się on między innymi w zmarszczkach poprzecznego czoła, między brwiami, wokół oczu oraz w przypadku bruzd występujących na dekolcie i szyi. Co ciekawe, coraz częściej botoks bywa stosowny profilaktycznie, nawet u osób młodych, ponieważ potrafi opóźnić powstawanie zmarszczek.

Botox Warszawa Centrum – jak przebiega zabieg?

Jeszcze nigdy nie miałaś do czynienia z toksyną botulinową, więc towarzyszą Ci pewne obawy na myśl o wizycie w klinice medycyny estetycznej? Niepotrzebnie! Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz być pewna, że spotkanie przebiegnie w miłej i przyjaznej atmosferze, a specjalista poświeci Ci potrzebną ilość czasu i odpowiednie na każde Twoje pytanie. Jak natomiast wygląda sam zabieg? Nie wymaga on żadnych specjalnych przygotowań. Na samym początku lekarz przeprowadza krótki wywiad z pacjentem, aby poznać jego założenia oraz przeanalizować potencjalne przeciwwskazania. Następnie szczegółowo przygląda się skórze, aby ustalić, w jakich miejscach najodpowiedniejsze będzie wstrzyknięcie preparatu oraz je zaznacza, co usprawnia cały proces. Przed wstrzyknięciem preparatu, skóra jest dokładnie czyszczona. Zazwyczaj nie ma potrzeby, aby stosować znieczulenie, ponieważ zabieg nie jest bolesny, ale w przypadku wrażliwych osób można zaaplikować krem znieczulający. Bezpośrednio po wstrzyknięciu toksyny botulinowej pod skórę, cera może być zaczerwieniona i obrzęknięta – nie należy wtedy korzystać z sauny i powinno się uniknąć słońca. Po 2-3 dniach objawy te mijają i widać pierwsze efekty. Na ostateczne rezultaty trzeba poczekać około 7-14 dni – utrzymują się one około 6 miesięcy, a po tym czasie można ponowić zabieg.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 – 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl