tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Kwas hialuronowy Warszawa Ochota


Zastanawiałaś się kiedyś nad zabiegiem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego? Odpowiednio zastosowany może przynieść wiele korzyści – nic więc dziwnego, że jest coraz powszechniej wykorzystywany w medycynie estetycznej. Ten naturalnie syntetyzowany w skórze składnik okazuje się jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie młodzieńczego blasku i odzyskanie pełnego owalu twarzy. Co warto wiedzieć o wykorzystaniu kwasu hialuronowego? Czemu to właśnie w Studio Elix warto wykonać zabiegi z tym składnikiem?


Kwas hialuronowy Warszawa Ochota – naturalnie


Wiele z nas przykłada ogromną wagę do wykorzystania naturalnych składników – dotyczy to zarówno posiłków czy kosmetyków, jak i niektórych leków. Z obawy przed sztucznymi substancjami preferujemy właśnie te naturalne, które powinny być zdrowsze i bezpieczniejsze. Jeśli również i Ty zaliczasz się do tej grupy, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że kwas hialuronowy Warszawa Ochota, którego zastosowanie przynosi świetne rezultaty, jest składnikiem całkowicie naturalnym, który jest syntetyzowany w naszej skórze przez niemal całe życie. Sęk w tym, że jego produkcja ulega z wiekiem stopniowemu zanikaniu i po 30-35 roku życia skóra nie jest już tak promienna i dobrze nawodniona, jak u nastolatka. Kwas hialuronowy ma silne właściwości higroskopijne – jedna cząsteczka wiąże do nawet 250 cząsteczek wody, co przekłada się na doskonałe nawilżenie skóry. Niestety, nawet ubytek stosunkowo niewielkiej ilości tego składnika przekłada się na zauważalne wysychanie skóry oraz utratę jędrności i sprężystości. Na szczęście można temu zapobiegać – co prawda endogennej produkcji nie sposób przywrócić do młodzieńczych poziomów, ale wstrzyknięcie kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry pomaga jej odzyskać zdrowy blask i odpowiedni poziom nawilżenia na długo.


Kwas hialuronowy Warszawa Ochota – rezultaty mogą Cię zaskoczyć!


Naturalne występowanie kwasu hialuronowego bynajmniej nie oznacza, że jest substancja o niewielkiej skuteczności. Każdorazowa iniekcja oznacza od 9 miesięcy do nawet roku intensywnego nawilżenia i odmłodzenia Twojej cery. Stymulowana jest własna produkcja, a ograniczeniu ulega rozkład już wyprodukowanego kwasu. Oznacza to, że za każdym razem, kiedy decydujesz się na zabiegi z wykorzystaniem tego składnika, ofiarowujesz swojej skórze do nawet roku odmłodzenia – efekty utrzymują się więc na długo po całkowitym wchłonięciu się kwasu hialuronowego, choć oczywiście najmocniej działa stosowany regularnie. Służy on zresztą nie tylko do odmładzania czy nawilżania skóry, ale również do implantacji, stosowany jest przy powiększaniu ust, przywracaniu owalu twarzy, wypełnianiu zmarszczek, a nawet do powiększania piersi. Przed zastosowaniem kwasu hialuronowego nie ma konieczności wykonywania żadnych testów na zgodność ani prób na alergię, ponieważ jest on całkowicie hipoalergiczny i naturalny. Po kilku miesiącach zostanie całkowicie wchłonięty przez organizm.


Kwas hialuronowy Warszawa Ochota – dlaczego w Studio Elix?


Decydując się na zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, z pewnością chciałabyś, aby jego wykonaniem zajęli się specjaliści, którym możesz zaufać – w końcu jego efekty będą widoczne do nawet jednego roku. Dlatego tak ważne jest, aby postawić na specjalistów posiadających duże doświadczenie oraz kompleksowe wykształcenie w tym zakresie. Wykonaliśmy tysiące zabiegów kosmetycznych i pomogliśmy setkom klientek i klientów w uzyskaniu wymarzonego wyglądu. Dlatego jesteśmy przekonani, że pomożemy również Tobie! Przyjdź i poznaj pracujących u nas lekarzy – przekonaj się, ile możesz zyskać, dzięki kwasowi hialuronowemu.