tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Rzęsy semipermanentne

Dla kogo są rzęsy semipermanentne?


To zabieg idealny dla kobiet, które chcą się cieszyć pięknym, wyrazistym spojrzeniem bez konieczności codziennego malowania się.


Na czym polega zabieg?

 

Polega on na nałożeniu semi-permanentnego tuszu na naturalne rzęsy. Po wyschnięciu, tusz jest wodoodporny. Efekt utrzymuje się ok. 3 tygodnie. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy wybrać dowolny wygląd rzęs i cieszyć sięspojrzeniem, o jakim zawsze marzyłyśmy!


Nasze naturalne rzęsy nie są nadmiernie obciążone, zachowana jest ich giętkość, dzięki której mogą prawidłowo rosnąć, są w odcieniu głębokiej czerni. Ogromną zaletą jest także ich wodoodporność, dzięki czemu możemy swobodnie korzystać z basenu, brać kąpiel bez obawy o uszkodzenie rzęs. Możemy otrzymać efekt zagęszczenia, pogrubienia w zależności od naszych preferencji. Wystarczy codziennie rano przeczesać rzęsy semipermanentne szczoteczką, by cieszyć się wspaniałym spojrzeniem.


Po upływie 3 tygodni, tusz należy zmyć w gabinecie oraz nałożyć go ponownie.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl