tel. +48 604 900 618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Przebarwienia

Cosmelan i Dermamelan

Cosmelan i jego kolejna wersja – Dermamelan to mieszanka składników złuszczających i przebarwienia wybielających, a także skuteczne środki do rozjaśniania plam i przebarwień. Podłoże ich może być różne:


– nadmierna długotrwała ekspozycja na słońce,

– zaburzenia hormonalne,

– leki antykoncepcyjne,

– przebarwienia pozapalne, potrądzikowe.


W gabinecie wykonujemy zabieg z użyciem maski nakładanej na skórę, a do domu dostajemy krem do codziennego stosowania.


Zarówno maska, jak i krem zawierają ten sam skład jakościowy. W masce jest jednak zdecydowanie większe stężenie, dlatego ważne jest, żeby rozpocząć od właściwie wykonanego zabiegu w gabinecie.


Cosmelan i Dermamelan mają zbawienny wpływ na kondycję skóry, zwłaszcza łojotokowej. Działają wygładzająco i regulują pracę gruczołów łojowych. Kuracja z zastosowaniem Cosmelanu lub Dermamelanu ma wiele zalet. Przede wszystkim, jest to najskuteczniejsza kuracja wybielająca, jej działanie jest natychmiastowe (wystarczy jeden zabieg), odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Kurację możemy wykonywać niezależnie od pory roku.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

FACEBOOK

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 900 618

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl