tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Leczenie nadpotliwości w Warszawie

Leczenie nadpotliwości przy pomocy botoxu polega na ostrzyknięciu niewielkimi dawkami botoxu okolic. w których gruczoły potowe działają ze zwiększoną intensywnością. Jest to najmniej inwazyjny zabieg ograniczający tę utrudniającą życie przypadłość.

Leczenie nadpotliwości botoksem Warszawa


Pocenie się to naturalny proces, który towarzyszy wszystkim ludziom – pocimy się w

trakcie aktywności fizycznej oraz upałów. Niekiedy jest to też reakcja na

stres. Jednak nadmierna potliwość, która pojawia się bez żadnego powodu jest problemem, który potrafi znacząco obniżyć komfort życia. Nierzadko przyczynia się do utraty pewności siebie oraz negatywnie wpływa na kontakty z drugimi osobami. W efekcie osoba, której towarzyszy nadpotliwość wycofuje się z życia towarzyskiego. Co ciekawe, choroba ta może objawiać się również wilgotnymi stopami i dłońmi – i to, do takiego stopnia, że nie możliwe jest utrzymanie w dłoni długopisu. Pot może powodować różnego rodzaju infekcje i reakcje alergiczne. Czy należy pogodzić się z takim stanem?

Oczywiście, że nie! Poprawienie komfortu życia chorego i poradzenie sobie z tym uciążliwym problemem jest możliwe i jak najbardziej warto to zrobić. W naszym studiu wykonujemy zabiegi leczenia nadpotliwości botoksem, które przynosi doskonałe efekty. Zabieg taki jest szybki, bezbolesny (ponieważ wykonuje się go po znieczuleniu)i mało inwazyjny, a jego efekty są zauważalne po kilku dniach. Sprawia, że nadmierne pocenie się zostaje zahamowane, a pacjent zapomina o uciążliwym problemie na kilka miesięcy, odzyskując komfort życia problemie na kilka miesięcy, odzyskując komfort życia

Leczenie nadpotliwości Warszawa Mokotów – Jak wygląda kuracja?

Leczenie nadpotliwości Mokotów za pomocą botoksu to metoda, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność. Na czym polega cały proces? Wykonanie zabiegu poprzedzone jest wnikliwą konsultacją z lekarzem, który omawia z pacjentem ewentualne przeciwwskazania oraz tłumaczy, jak będzie wyglądała cała procedura. Następnie określane są miejsca, w których ma być podany preparat – w tym celu przeprowadzony zostaje test Minora. Na okolice poddawane zabiegowi może zostać nałożony znieczulający krem. Następnie lekarz za pomocą iniekcji wprowadza w skórę roztwór toksyny botulinowej w zaznaczone wcześniej miejsca – zazwyczaj w 1 cm odstępach. Dlaczego w celu leczenia nadpotliwości stosuje się właśnie botoks? Ponieważ odpowiedzialny jest za blokowanie zakończeń nerwowych, które odpowiadają między innymi za wydzielanie potu. Już po jednej sesji przy użyciu tego preparatu wydzielanie potu zostaje znacząco zmniejszone, co prowadzi do poprawy jakości życia pacjenta. Zabieg może być przeprowadzony na wielu obszarach ciała, między innymi na stopach, pachach, dłoniach . Botoks hamuje przewodnictwo nerwowomięśniowe, zablokowując gruczoły potowe na kilka miesięcy. Po tym czasie zabieg może być powtórzony.. 


Leczenie nadpotliwości - Jak to działa?


Botox oddziałuje na mięśnie gładkie otaczające gruczoły potowe i blokuje impulsy nerwowe, które je pobudzają do pracy. Mięsień wyciskający pot z gruczołu potowego nie działa, więc w rezultacie skóra pozostaje sucha.

 

Kiedy zauważymy pierwsze efekty i jak długo się one utrzymują?


Botoks zaczyna działać po kilku dniach. Efekty trwają około 6 miesięcy. Wydaje się, że to krótko, ale nie dla kogoś kto musi trzymać zapasowy komplet ubrań w pracy, aby w ciągu dnia się przebrać.

 

Jak długo trwa sam zabieg i rekonwalescencja?


Zabieg trwa razem ze znieczuleniem kilkadziesiąt minut i można po nim od razu wrócić do normalnych zajęć.O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl