tel. +48 604 900 618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Usuwanie zmarszczek mimicznych

Usuwanie zmarszczek – kiedy stosuje się toksynę botulinową? 

Odmłodzona skóra twarzy - Studio Elix

Toksynę botulinową stosuje się do usuwania zmarszczek mimicznych, które pojawiają się najczęściej jako pierwsze na twarzy. Ich powstawanie jest konsekwencją ciągłej pracy mięśni. Mrużymy oczy, uśmiechamy się, złościmy, dziwimy – to wszystko ma wpływ na powstające zmarszczki. Nieustające zagniatanie się skóry nad pracującymi mięśniami powoduje utrwalenie zmarszczek. Botulina wyłącza na pewien czas czynność skurczową mięśnia. Mięsień nie kurczy się, osiągnięty zostaje efekt relaksacji, zmarszczki prostują się.

 

Niwelujemy:

- kurze łapki,

- zmarszczkę lwią,

- zmarszczki poprzeczne na czole.

 

Działanie bezpośrednio na przyczynę sprawia, że preparat jest bardzo skuteczny. Odpowiednia ocena siły mięśni przez specjalistów skutkuje dobraniem prawidłowej dawki. Dzięki temu twarz nie zmienia siły wyrazu, a jedynie zyskuje zrelaksowany wygląd. Botulina jest lekiem stosowanym od ponad 25 lat w neurologii, okulistyce. Wszelkie jej działanie zostało poznane i opisane. Botulina jest równie skuteczna zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

 

Botoks w leczeniu nadpotliwości

W nadpotliwości (dłonie, pachy) – botoks oddziałuje na mięśnie gładkie otaczające gruczoły potowe i blokuje impulsy nerwowe, które pobudzają je do pracy. Mięsień wyciskający pot z gruczołu potowego „zostaje uśpiony”, w rezultacie skóra pozostaje sucha. Jest to najmniej inwazyjny zabieg ograniczający tę – utrudniającą życie – przypadłość. 

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

FACEBOOK

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 900 618

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl