tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy to składnik, który naturalnie występuje w tkankach każdego człowieka. Najwięcej jest go w młodej skórze, dzięki czemu jest ona sprężysta oraz gładka. Niestety wraz z wiekiem substancji tej ubywa, co przyczynia się do powstawania zmarszczek. Aby spowolnić ten proces, dostarcza się skórze kwasu hialuronowego od zewnątrz. W ofercie naszej Kliniki Medycyny Estetycznej w Warszawie znajdziecie wiele różnych preparatów z jego zawartością. Wykwalifikowani specjaliści starannie dopasują produkt do problemów oraz potrzeb każdego pacjenta.


Kwas hialuronowy Warszawa


Kwas hialuronowy współcześnie pozyskuje się metodami biotechnologicznymi. To przezroczysta oraz szklista ciecz, która ma konsystencje żelu. W medycynie estetycznej znajduje zastosowanie do wypełniania ubytków, poprawiania konturu ust, podnoszenia policzków, niwelowania blizn, ujędrniania pośladków i ud oraz poprawy kształtu piersi. Kwas hialuronowy Warszawa jest więc niezwykle uniwersalny i można go dopasować do indywidualnych potrzeb oraz upodobań pacjentów. Warto wiedzie, że nie jest on składowany w tkankach ciała, ale zostaje przez nie wchłonięty. Intensywnie wpływa on na produkcję kolagenu, czyli włókien odpowiadających za elastyczność i sprężystość skóry, dzięki czemu za-biegi z jego wykorzystaniem są tak skuteczne.


Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa


Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa to nieinwazyjna procedura, która pozwala na uzyskanie szybkich i zadowalających efektów. Gdy ta substancja aktywna wstrzykiwana jest w miejsce, gdzie pojawiły się zmarszczki, przyczyna się do wypełnienia nieestetycznych wgłębień oraz naprężenia skóry. Najlepsze rezultaty można uzyskać wypełniając w ten sposób zmarszczki mimiczne. To wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie, które jest cenione przez kobiety na całym świecie. Które partie twarzy mogą być nakłute zastrzykami z kwasem hialuronowym? Są to przede wszystkim zmarszczki poziome czoła, okołoczodołowe oraz śmiechowe. Z powodzeniem można zaaplikować składnik aktywny w okolice brwi, policzków, brody oraz konturów ust i nosa.


Wypełnianie zmarszczek Warszawa - jak wygląda zabieg?


Wypełnianie przestrzeni w tkankach za pomocą kwasu hialuronowego uzupełnia uszczuplone pokłady substancji podporowych oraz kolagenu. W wyniku działania czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie słoneczne oraz starzenia się skóry, zmniejsza się jej elastyczność oraz gęstość. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w takie miejsca zlikwiduje fałdy skórne, nadając twarzy promienny i zdrowy wygląd.


Sam zbieg trwa około 40 minut, a pacjent już bezpośrednio po nim wygląda zdecydowanie młodziej. Jak długo widoczne są jego efekty? Zazwyczaj około 6 do 12 miesięcy. Aby jednak podtrzymać zadowalające rezultaty warto zdecydować się na powtórzenie procedury raz lub dwa razy w roku.Kwas hialuronowy Warszawa Ursynów - odmłodzenie profilu twarzy


Kwas hialuronowy znajduje również zastosowanie w zabiegu, który nazywa się liftingiem wolumetrycznym. Służy on uniesieniu tkanek, które opadają wraz z wiekiem. Wypełnianie określonych obszarów tą naturalną substancją to doskonały sposób na obudowę objętości tkanek. W ten sposób można wymodelować policzki, które sprawią, że cała twarz będzie optycznie wyglądać na młodszą. Natomiast zabieg ko-rekcji skroni za pomocą kwasu hialuronowego unosi cały profil oraz poprawia naturalny owal twarzy. Najlepszych rezultatów można spodziewać się łącząc lifting wolumetryczny wraz z wypełnieniem zmarszczek kwasem hialuronowym. Alternatywnym sposobem może być również miękki lifting, który poprawia kondycję skóry oraz redukuje drobną siatkę zmarszczek, które najczęściej pojawiają się wokół ust lub na po-liczkach.Kwas hialuronowy Warszawa Mokotów


Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są bezpieczne oraz bezinwazyjne. Jednak po zabiegu mogą pojawić się drobne niepożądane efekty, które znikają w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin. Jest to głównie obrzęk, nadwrażliwość skóry oraz jej zaczerwienienie w miejscu aplikacji. Zazwyczaj już na drugi dzień od zabiegu można wykonać pełny makijaż. Nie wymagany jest też czas rekonwalescencji - pacjent odrazu może wrócić do wykonywania codziennych obowiązków.


Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm człowieka. Zdarzają się jednak przypadki alergii na ten składnik aktywny, co jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Wypełnianie zmarszczek Warszawa nie jest też polecane w przypadku ciąży i karmienia piersią, przyjmowania leków przeciwzakrzepowych oraz gdy występują miejscowe infekcje lub stany zapalne.


Jeżeli pragniesz, aby czas zatrzymał się dla Ciebie w miejscu i masz dosyć codziennej walki z oznakami starzeniami, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim wykształceniem dobiorą najbardziej przyjazny, naturalny, a zarazem skuteczny sposób na odzyskanie młodego wyglądu oraz pewności siebie. Działamy na terenie Warszawy w jej największych dzielnicach, takich jak:


• Kwas hialuronowy Warszawa Mokotów

• Kwas hialuronowy Warszawa Ursynów

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl