tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Nadpotliwość

Zabiegi na nadpotliwość

 

Najmniej inwazyjny zabieg ograniczający tę, utrudniającą życie, przypadłość to ostrzyknięcie niewielkimi dawkami botoksu okolic, w których gruczoły potowe działają ze zwiększoną intensywnością, a więc pach i dłoni.

 

Botoks na nadpotliwość

 

Botoks oddziałuje na mięśnie gładkie otaczające gruczoły potowe i blokuje impulsy nerwowe, pobudzające je do pracy. Mięsień wyciskający pot z gruczołu potowego zostaje „uśpiony”, co skutkuje tym, że skóra pozostaje sucha. Botoks zaczyna działać już po kilku dniach. Efekty trwają około 6 miesięcy. Zabieg trwa ze znieczuleniem kilkadziesiąt minut i można po nim wrócić do normalnych zajęć. Botoks podaje się w zastrzykach do skóry przy użyciu cienkiej igły. Kolejną sesję leczniczą można przeprowadzić po ustaniu efektów poprzedniej, a więc po około pół roku. Wydaje się, że 6 miesięcy to krótko, ale nie dla kogoś, kto musi trzymać zapasowy komplet ubrań w pracy, aby w ciągu dnia się przebrać.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl