tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Okolica oka

Skóra w okolicy oka jest bardzo cienka, charakteryzuje się małą ilością gruczołów łojowych, dlatego 

narażona jest na utratę jędrności i wiotczenie. 

 

Szybciej niż w innych okolicach pojawiają się zmarszczki mimiczne a z czasem również statyczne. W przypadku tak wrażliwej na procesy starzenia okolicy najważniejsza jest profilaktyka i systematyczność, dlatego jednym z pierwszych zabiegów jakie się proponuje jest mezoterapia. Wykorzystuje się w niej preparaty, których składniki rewitalizują i regenerują skórę. Poprawiają mikrokrążenie, stymulują produkcje kolagenu i elastyny.

 

W mezoterapii w okolicy oka można również wykorzystać osocze bogatopłytkowe. 

 

Redensity II – wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, dedykowany okolicy oka. Wyjątkowość 

produktu polega na tym, że żel posiada niskie właściwości higroskopijne dzięki czemu nie ma ryzyka pojawienia się obrzęku w tej okolicy. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy równoczesnej dobrej tolerancji. Stosujemy go w przypadku pojawienia się ubytków pod oczami w tzw. okolicy łez, spowodowanych zanikiem tkanki tłuszczowej.

 

Botox – metoda z wyboru w przypadku kurzych łapek. Botulina jest preparatem bezpiecznym,

sprawdzonym i skutecznym. Wygładza skórę, daje efekt bardziej otwartego oka oraz młodszego spojrzenia. Twarz wygląda na wypoczętą.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl