tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Przebarwienia

Walka z przebarwieniami wymaga cierpliwości i wyrzeczeń. Niektóre z zabiegów trzeba wykonywać seryjnie, nie po każdym można od razu normalnie funkcjonować. Należy również stosować środki łagodzące podrażnienia i kosmetyki z wysokimi filtrami. Melanocyty wytwarzające barwnik skóry to jedne z najwrażliwszych komórek naszego ciała. Trzeba się z nimi obchodzić bardzo delikatnie, dlatego ochrona przeciw promieniowaniu UV, mimo dobrych efektów leczenia przebarwień, obowiązuje nas już zawsze.

 

Czynniki sprzyjające przebarwieniom

– nadmierna długotrwała ekspozycja na słońce,

– zaburzenia hormonalne,

– leki antykoncepcyjne,

– przebyty trądzik lub inne stany zapalne,

– predyspozycja genetyczna.

 

Zabiegi na przebarwienia

 

COSMELAN oraz jego kolejna wersja DERMAMELAN są mieszanką składników złuszczających i wybielających. Zabieg z ich użyciem przebiega dwuetapowo. Pierwszy etap odbywa się w gabinecie, gdzie wykonywany jest zabieg z użyciem maski nakładanej na skórę. Kolejny etap wykonujemy w domu przy użyciu kremu do codziennego stosowania (który otrzymujemy w gabinecie). Maska charakteryzuje się wyższym stężeniem składu jakościowego niż krem, dlatego w gabinecie zwraca się szczególną uwagę na to, by zabieg był wykonany prawidłowo. Do dyspozycji mamy szereg innych peelingów, które posiadają w składzie czynniki rozjaśniające. Ich dobór w naszym gabinecie zawsze jest indywidualny. Należy pamiętać, że w celu uzyskania najlepszego, pożądanego efektu wykonujemy zwykle seryjnie zabiegi.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza

FB

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 217 311

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl