tel. +48 604 900 618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Rumień/naczynka

Czym jest rumień?

Rumień pojawia się na twarzy z powodu rozszerzonych naczynek krwionośnych, które są bardzo wrażliwe na zmiany temperatury, naświetlanie, emocje.

 

W początkowym etapie rumień jest z reguły napadowy, odwracalny, potem może przerodzić się w stan permanentny, a rozszerzone naczynia krwionośne stają się zauważalne. W leczeniu rumienia i drobnych popękanych naczynek pozytywne efekty przynosi VPL. Krew w naczyniu pochłania światło, które niszczy jego ściankę. Całe naczynko przestaje być widoczne.

 

Usuwanie naczynek

 

Laserowe usuwanie naczynek to bezpieczna metoda, która została potwierdzona badaniami klinicznymi. Zabieg z wykorzystaniem VPL jest praktycznie bezbolesny. Dla skóry naczyniowej bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, dzięki której jesteśmy w stanie podtrzymać dobry stan leczenia jak najdłużej. Należy pamiętać, że jest to tzw. „zaleczenie”. W tej przypadłości możliwe są nawroty.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

FACEBOOK

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 900 618

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl