tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Kwas hialuronowy Konstancin


Dlaczego to właśnie kwas hialuronowy Konstancin jest jednym z najpowszechniej wykorzystywanych środków w medycynie estetycznej? Lista zalet jest długa, ale nie sposób nie wspomnieć, chociażby o jego całkowitej obojętności dla organizmu, hipoalergiczności i naturalnym pochodzeniu. Tak, kwas hialuronowy syntetyzowany jest również w naszej skórze, niestety z czasem jego produkcja zanika. Jego zastosowanie w późniejszym wieku przynosi wiele korzyści – i pozwala na pewien czas zatrzymać lub nawet odwrócić efekty starzenia się skóry. Zobacz więc, dlaczego warto rozważyć zabieg z wykorzystaniem tego składnika i dlaczego to właśnie w naszym Studio warto go wykonać.

Kwas hialuronowy Konstancin – bezpieczny sposób na młodą skórę?


Nie każdy jest przekonany do zabiegów medycyny estetycznej. Wielu obawia się wykorzystania nienaturalnych składników, które w dłuższym terminie mogą odbić się na zdrowiu. To całkowicie naturalne, na szczęście decydując się na wykorzystanie kwasu hialuronowego, nie masz się czego obawiać. Glikozoaminoglikan (polisacharyd znany pod nazwą kwas hialuronowy) jest naturalnie syntetyzowany w naszym organizmie, a zwłaszcza na twarzy. Niestety, już w okolicach 25. roku życia jego produkcja ulega stopniowemu zanikowi, przez co skóra staje się coraz bardziej wiotka, sucha i matowa. Procesy starzenia są nie do zatrzymania, ale w tym przypadku można w znacznym stopniu zatrzymywać, a nawet odwracać ich efekty. Oczywiście skóra nie zacznie syntetyzować takich ilości kwasu jak w czasach Twej młodości, jednak iniekcje polisacharydu w głęboką jej warstwę przyniesie świetne i zauważalne niemal od razu rezultaty. Jedna jego cząsteczka wiąże do 250 cząsteczek wody, co oznacza, że wystarczy go naprawdę niewiele, aby mocno nawilżyć Twoją skórę, odżywić ją, a nawet wypełnić nierówności i zmarszczki. Tak, korzystając z kwasu hialuronowego, wykonuje się nawet implantację – wypełnianie zmarszczek, ust, powiększanie biustu i korekcję innych części ciała.


Kwas hialuronowy Konstancin – czy warto?


Pierwsze efekty zauważysz już po kilku minutach i jeszcze przed wyjściem ze studia Medycyny Estetycznej. Obszar objęty zabiegiem niemal od razu stanie się bardziej wydatny, skóra będzie nawilżona i w ciągu najbliższych dni zacznie wyglądać coraz zdrowiej i po prostu młodziej. Taki efekt będzie się utrzymywał od 9 do nawet 12 miesięcy, więc nie musisz obawiać się konieczności przyspieszonego powrotu do gabinetu. Po tym czasie kwas zostanie w pełni zaabsorbowany przez Twoją skórę. Nawet wtedy nie oznacza to powrotu do stanu przed zabiegiem – w istocie każdorazowe wstrzyknięcie kwasu hialuronowego Konstancin w skórę to na kilka miesięcy odwrócone i spowolnione procesy starzenia, można więc powiedzieć, ze właśnie podarowałaś swojej skórze kilka dodatkowych miesięcy dobrostanu. Ponieważ kwas hialuronowy całkowicie naturalnie występuje w skórze, jego zastosowanie nie musi być poprzedzone wykonywaniem żadnych tekstów – nie zachodzi bowiem ryzyko odrzucenia czy reakcji alergicznej.


Kwas hialuronowy Konstancin – skorzystaj z naszych usług!


Decydując się na wykonanie zabiegu kosmetycznego z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nie eksperymentuj – skorzystaj z doświadczenia i umiejętności najlepszych lekarzy. W Studio Elix wykonaliśmy już tysiące zabiegów, pomagając setkom pacjentek i pacjentów w osiągnięciu wymarzonego wyglądu. Nie ulega wątpliwości, że pomożemy również Tobie. Udzielimy Ci kompleksowego wsparcia, nieograniczającego się tylko do wykonania zabiegu. Po prostu się do nas zgłoś i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać! Twoja skóra będzie Ci wdzięczna!