tel. +48 604 217 311 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Kilka słów o ELIX

DR BEATA SPARAŻYŃSKA

Dr Beata Sparażyńska - Studio Elix

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalizacja z zakresu Chorób Wewnętrznych. Kilkuletni pobyt w Belgii zaowocował współpracą za szpitalem 

klinicznym Saint-Luc w Brukseli i stażem w zakresie Dermatologii Anty-Aging. Liczne szkolenia organizowane przez Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej pozwoliły zdobyć doświadczenie, które wykorzystuje w obecnej praktyce lekarskiej, a wspierane jest dodatkowo szkoleniami organizowanymi przez Polską Sekcję Medycyny Estetycznej. To wszystko z pasji i chęci pomocy innym w odnalezieniu swojego wewnętrznego piękna, poprawy samoakceptacji, a także spowolnienia procesów starzenia. W Studiu Medycyny Estetycznej ELIX Pacjenci mogą poczuć się komfortowo, bo mają pewność, że są w dobrych rękach. Pacjenci otrzymują fachowe doradztwo, dzięki czemu wiedzą jaki zabieg będzie wykonywany, jak będzie przebiegał oraz jakich mogą się spodziewać efektów. To idealna alternatywa dla zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej – medycyna estetyczna jest nieinwazyjna, a jej efekty widoczne są niemal od razu! 

 

„Lubię zabiegi dające wymierne efekty ale przede wszystkim chcę uchronić pacjentów przed postępem procesów starzenia. Esencją naszego działania nie jest cofanie czasu za wszelką cenę, ale spowodowanie byśmy starzeli się wolniej i piękniej” 

 

W naszym Studiu prowadzimy szkolenia dla początkujących adeptów sztuki medycyny estetycznej.

GALERIA

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego studia medycyny estetycznej. Dbając o wygodę Pacjentów, oferujemy najwyższej jakości usługi w wygodnych, profesjonalnie wyposażonych gabinetach. Do dyspozycji jest również komfortowa poczekalnia, gdzie można zrelaksować się i wypocząć w oczekiwaniu na zabiegi oraz recepcja, gdzie szybko można dokonać rezerwacji terminów.

Studio medycyny estetycznej Elix - gabinet
Studio medycyny estetycznej Elix - poczekalnia
Studio medycyny estetycznej Elix - wejście