tel. +48 604 900 618 | ul. Puławska 233 lokal Ł (I piętro)

Dermapen – mikronakłuwanie frakcyjne

Czym jest mikronakłuwanie frakcyjne?

Mikronakłuwanie frakcyjne, którego dokonujemy przy pomocy urządzenia elektronicznego nazwanego DERMAPENEM, to zabieg polegający na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł.


Możliwość regulacji głębokości (0,5mm- 2,5mm) wkłuwania, daje nam możliwość przeprowadzenia tego zabiegu zarówno na cienkiej skórze powiek, twarzy, szyi, dekoltu, jak i na innych częściach ciała.


W momencie wbijania w skórę mikroigiełek następuje aktywacja szeregu pozytywnych dla skóry reakcji.


Zainicjowana jest produkcja kolagenu, elastyny. Skóra pogrubia się, poprawia się jej struktura i gęstość. Efektem jest zniwelowanie wiotkości. W sposób naturalny, niemal fizjologiczny, bo poprzez pobudzenie skóry do autoodnowy, przywracamy napięcie i elastyczność. Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy posiadają niemiłe pamiątki w postaci blizn po trądziku lub rozstępy.

 

Dzięki procesowi przebudowy tkanek blizny spłycają się, rozstępy ulegają zmniejszeniu.


DERMAPEN - MIKRONAKŁUWANIE FRAKCYJNE SKÓRY, ZOSTAŁ UZNANY ZA NAJLEPSZY ZABIEG Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W ROKU 2013.

O NAS

Profesjonalna regeneracja skóry, korygowanie niedoskonałości, profilaktyka zmarszczek, procedury wolumetryczne i liftingujące, zamykanie naczynek i rozjaśnianie rumienia to zabiegi wykonywane przez lekarza.

FACEBOOK

Nasz adres

ul. Puławska 233

lokal Ł (I piętro)

Masz pytania?

+48 604 900 618

Godziny otwarcia

09:00 - 21:00 

Napisz do nas

beata.cho@op.pl